پاورپوینت بررسی طرح معماری برج چاک کلاگ ، آلیاژ شهری هزاره سوم

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن پاورپوینت بررسی طرح معماری برج چاک کلاگ , آلیاژ شهری هزاره سوم :

طراح این پروژه آن را برای فضاهای قابل سکونت و نقاط دیگر در اطراف تقاطع های حمل و نقل مانند خطوط قطار و بزرگراه ها پیشنهاد می دهد.
 
با تمایل به بهینه سازی مجموعه "محیط های ناهمگن و بسیار مرتبط با محیط زندگی",در معماری معاصر  این مفهوم از مواد مشخص شده استفاده می کند و بیشتر از این که در بالاتر از این سیستم قرار گیرد. این طرح جایگزین روش های تثبیت شده در حال حاضر با استفاده از تجدید ساختار شهری می باشد - از طریق کشف مجدد حقوق هوا در بالای مسیرهای حمل و نقل موجود در شهر ...
امروزه در شهرهای پویا از جمله نیویورک , انسان ها به عنوان منبع نوآوری و جنب و جوش شهر هستند و با رشد مستمر جمعیت در این شهرها, جوامع اجتماعی پویای آینده را رغم خواهند زد. از سمتی گسترش شهرستان ها و نزدیک شدن بهم با در نظر گرفتن افزایش سرعت ارتباطات لحظه ای , شهر نیویورک نیاز به روش های هوشمند برای ادامه رشد خود می باشد.معماران Chad Kellogg & Matt Bowles با توجه رشد شهری برای انتقال انرژی منهتن به چهار بخش نیویورک بدون اخلال در زمین ها اطراف طرح خود را ارائه دادند که جز برندگان مسابقه آسمان خراش eVolo 2014 شد.
طرح پیشنهادی آنها ساخت تقاطع ای در بالای ساختمان های اطراف به همراه داشتن زیر ساخت خطوط قطار هوایی است و همانطور که در طرح مشاهده می کنید دارای هفت خروجی از تقاطع است. در برنامه ریزی های شهری طرح های بسیاری برای نزدیکی مناطق مسکونی به مراکز اصلی و حمل و نقل وجود دارد که منسوخ شده اند, در صورتی که شهروندان نیازمند شرایط متنوعی برای زندگی هستند که بتوانند در آن کار , تفریح , و حتی استراحت کنند
کانسپت پوسته این طرح با توجه به استفاده بهینه از نور ,سایه و تسهیل انرژی در سراسر حجم و دیاگرام فضا می باشد. سطح برجهای انتقال توسط اکستروژن های مثلثی برای کاهش سطح مقطع در رابطه با ارتفاع طبقات همپوشانی شده است. ساختار پوسته , شبکه ای پیوسته بر گرفته از اشکال هندسی که تمام سطح را پوشانده است. از خصوصیت های مهم سازه ساختاری این طرح , مفاصل جدا از هم تشکیل شده است که براساس الگوریتم هندسی به هم متصل می شوند و ساختار کلی را شکل می دهند. علاوه بر این با قابلیت GPS به همراه وزن مناسب آنها می توان این مفاصل را بطور اتوماتیک بهم متصل نمود و طرح های متفاوت و پیچیده رو ایجاد کرد.
و.....


لینک کمکی