بررسی نگاهی به شاهکار طراحی برج «درخت سفید»پاورپوینت

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن بررسی نگاهی به شاهکار طراحی برج (درخت سفید)پاورپوینت :

 

پاورپوینت نگاهی به شاهکار طراحی برج (درخت سفید)
 
 
 
بخشی از مطالب:
برج چند منظوره جدید, "آربر بلانک" (درخت سفید) نامگذاری شده است و با هدف کاربرد های متفاوت مانند : رستوران , گالری های هنری, دفاتر اداری , بار با دید پاناراما , و البته یکپارچگی با محیط , طراحی شده است.
از ابتدای مراحل طراحی و ایده پردازی, معماران , به سنت و روش زندگی خارج از خانه مردم در "مون پلیه"دقت نظر داشتند. برج مذکور در جایگاهی استراتژیک , مابین مرکز شهر و بخش تازه گسترش یافته خلیج "مارینا " و "اودیسیوم" , جایی مابین گذشته و آینده "مون پلیه" قرار گرفته است.
قرار گرفتن در رتبه 17 ام ارتفاع در خط آسمان " مون پلیه" , کار چندان آسانی نیست. جایی که مجال دستیابی و غوطه ور شدن در فضایی نفس گیر, با منظره ای از اقیانوس و قله کوههای " سنت – لووپ " , پراکندگی شهر و رود " لیز "در زیر پا را امکان پذیر می سازد.
مقدمه:
 
نگاهی به شاهکار طراحی برج(درخت سفید)برنده جایزه مونپولیه معماری فرانسه که یک برج چند منظوره است و در بر گیرنده منازل مسکونی, رستوران, گالری هنری, دفاتر اداری, یک کافی شاپ با چشم انداز وسیع و یک فضای اشتراکی خواهد بود.از فاز ایده پردازی و طراحی مغهومی پروژه, معماران به طور قابل ملاحظه ای از شیوه زندگی مردم این شهر در فضای آزاد و باز الهام گرفتند.
 
.
 
بررسی نگاهی به شاهکار طراحی برج (درخت سفید)پاورپوینت
فهرست:
 
مقدمه
برج درخت سفید
 
.
 
عنوان: نگاهی به شاهکار طراحی برج(درخت سفید)
 
فرمت: پاورپوینت
 
تعداد صفحات: 29 اسلاید


لینک کمکی