بررسی هتل برج العرب دبی پاورپوینت

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن بررسی هتل برج العرب دبی پاورپوینت :

پاورپوینت هتل برج العرب دبی
 
 
بخشی از مطالب:
این هتل به شکل حرف V می‌باشد که یک دکل به آن متصل شده‌است. در فضای بین بالها یا همان V شکل, یک atrium (فضای میان خانه) بوجود آمده که در جلوی آن خمیدگی دارد.
برج العرب نام هتلی در دبی, امارات متحده عربی است. ساختمان آن 321 متر ارتفاع دارد و در جزیره‌ای مصنوعی 280 متر از خشکی بنا شده‌است. کوچک‌ترین اتاق هتل 169 و بزرگ‌ترین اتاق آن 7800 متر مربع مساحت دارند.
 
غالباً هتل برج العرب را (تنها هتل 7 ستاره جهان) می‌نامند اما همیشه تعداد ستاره‌های آن مورد بحث بوده است.
 
هفت طبقه از این هتل به صورت آکواریوم در زیر دریا وجود دارد. اجاره کوچک‌ترین اتاق این هتل شبی 6 هزار درهم است. سرو هر غذا در این هتل کمتر از 1000 درهم نیست.
این هتل به شکل حرف V می‌باشد که یک دکل به آن متصل شده‌است. در فضای بین بالها یا همان V شکل, یک فضای میان خانه بوجود آمده که در جلوی آن خمیدگی دارد. در طی روز, کالبد و بدنه سفید یک نور شیری و لطیفی را داخل هتل ایجاد می‌کند در حالیکه شیشه شفاف جلو, مقدار زیادی نور و روشنایی ایجاد می‌کند. در شب, هم بیرون و هم درون ساختمان توسط نورهای متغیر, روشن می‌شود.
لابی آتریوم برج العرب بلندترین آن در نوع خود در جهان است. زیرا در ارتفاع 180 متری واقع شده. آتریوم بیش از یک سوم فضای داخل هتل را در برمی گیرد. درحالیکه معماری بیرونی هتل یک معماری کاملاً مدرن است, اما معماری داخلی هتل ترکیبی از سبک شرقی و غربی بصورت بسیار لوکس می‌باشد.
و…
 
بررسی هتل برج العرب دبی پاورپوینت
فهرست مطالب:
معرفی برج
فضاهای خارجی
فضاهای داخلی
رستورانها و امکانات
نماد دوبی
نقشه ها
تصاویر بخش های مختلف برج
 
این فایل با فرمت پاورپوینت در 45 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.


لینک کمکی