پاورپوینت بررسی طرح معماری برج مایکل شوماخر

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن پاورپوینت بررسی طرح معماری برج مایکل شوماخر :

مسابقه موتور به عنوان الهام بخش آن, برج جهانی مایکل شوماخر, ساکنان و مهمانان را با احساس منحصر به فرد بالا رفتن از ماشین مسابقه فرمول 1 - برای هیجان, عملکرد و سرعت طراحی شده است.
 
این فرم امضای قرارداد به دنبال منحنی های آیرودینامیک و جنبه های یک ماشین مسابقه ای است که توسط یک روبان فلزی 3 بعدی, یادآور منحنی ها و چاکین ها از مدار جایزه Grand Prix موناکو - مورد علاقه اشوچر است. این نشانگر قابل توجه, یک پیوند بصری بین دو قطعه زمین ایجاد می کند که این سایت را تشکیل می دهد, برج اتصال را با امکانات تفریحی "Club Paddock" و بخش مسکن اجتماعی متصل می کند.
 
برج MSW شامل انواع آپارتمان هایی است که به صورت منظم به صورت داخلی هستند, تراس های منحنی خارجی برای ارائه سایه طبیعی و به حداقل رساندن افزایش خورشید. توسعه شامل اصول پایدار منفعل است, به حداکثر رساندن پتانسیل سایت از نظر تهویه متقابل, جمع آوری آب باران و استفاده از مواد قابل بازیافت محلی. اسلات بزرگ از سه طرف اجازه می دهد نور طبیعی و هوا به عمق برنامه نفوذ کند.
 
Helipad کنسول - در اصل نیاز به کد - اجازه دسترسی مستقیم VIP به عرشه سرگرمی؛ و یک گنبد شیشه ای از ساختمان بیرون می آید و فضای آپارتمان سه گانه ای باور نکردنی با رصدخانه را می بندد. ظاهر با تکنولوژی بالا ساختمان تکنولوژی ساده و سنتی مورد نیاز برای ساخت آن را در بودجه محدودی دارد.
دومعماربا نام های Chris Bosse and Tobias Wallisser درشرکتLAVA ازبرج مایکل شماخر قهرمان مسابقات فرمول یک پرده برداری کردند.این برج59 طبقه درمنطقه زیبای Cityscape قراردارد.ویکی ازهفت ساختمانی ست که در جهان باهمکاری قهرمان پیشین فرمول یک ساخته شده و نام وی نشان این ساختمان می باشد.این برج سمبل گذراز تفکرسنتی معماریست.چرا که طراحان این اثرنسل جدیدی ازمعماری راعرضه کرده اند.این سازه توجه محافل معماری را به خودمعطوف کرده است, چرا که چیزیست مثل سازه مکعب یخی پکن و یا موز مرسدس بنزآلمان.این سازه با الهام از دانه های هندسی برف,شکل ایرودینامیک ماشین های فرمول یک, یک کپسول درحال سرعت,حالت سیال مایع,تکنولوژی آینده وساختارهای موجود در طبیعت طراحی شده است. و بر این اساس شکلی فریبنده وغیرقابل پیش بینی دارد که درعین حال بسیارزیبا بوده و از استانداردهای بالایی برخورداراست.دراین سازه ماحالتی ازهنر و معماری می بینیم که با مصالح جدید وخلاقانه ای کارشده است.این پروژه درسال 2009 کلید خورده ودرحوالی جون سال 2011 باتمام می رسد.و.....


لینک کمکی