پاورپوینت بررسی طرح معماری موسسه پرادا توری اثر شرکت معماری اُ . اِم . اِی

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن پاورپوینت بررسی طرح معماری موسسه پرادا توری اثر شرکت معماری اُ . اِم . اِی :

بخشی از مطلب

این پروژه با همکاری Fondazione Prada با معماری جدید با احیای مجدد پروژه با رویکرد معماری قرن بیستم که شامل انبارها, آزمایشگاه ها و سیلوهای دم, و همچنین ساختمان های جدیدی است که در اطراف یک حیاط بزرگ قرار دارد, در نظر گرفته شده است.
توری, برجی است که 60 متر ارتفاع دارد و از بتن سفید تشکیل شده است. ساختمان فوق یک ساختمان جدید است که نمایشگاه متفاوتی را ارائه می کند و می تواند بینش معماری جدیدی را برای این سازه مطرح کند که به وسیله بخش ها و قسمت های مختلفی توصیف می شوند
Rem Koolhaas: "Fondazione یک پروژه حفظ و احیا و نه یک معماری جدید است. دو شرایطی که معمولا در اینجا جداگانه نگهداری می شوند, در یک حالت تعامل دائمی با همدیگر روبرو می شوند - ارائه مجموعه ای از قطعاتی که به یک تصویر واحد متصل نمی شوند اجازه می دهد تا هر بخش برای تسلط بر سایر بخشها امکانپذیر باشد. "
 
این مجموعه در لارگو ایسارکو واقع در جنوب مرکز شهر قرار دارد و هدف آن گسترش هنرهای تجسمی و نوعی فضایی است که در آن هنر می تواند نمایش داده شود و با مردم به اشتراک گذاشته شود. این پروژه شامل هفت ساختمان موجود و سه ساختار جدید است: موزه, فضای نمایشگاه های موقت؛ سینما, سالن چند رسانه ای؛ و Torre, یک نمایشگاه دائمی ده ساله برای نمایش مجموعه و فعالیت های بنیاد است. Torre, که در حال حاضر در حال انجام کارهای ساختمانی است, بعدا به عموم باز خواهد گشت.
 
برای هماهنگی با افتتاح محل جدید, OMA دو نمایشگاه Fondazione Prada: Serial Classic (میلان, 9 تا 24 اوت) و Portable Classic (ونیز, 9 تا 13 سپتامبر) طراحی کرده است. Serial Classic توسط Salvatore Settis سرپرستی کلاسی Podium را اشغال می کند در حالیکه کلاسیک Portable در محل ونیز Fondazione Prada, Ca "Corner برگزار می شود. با هم, این نمایشگاه ها از تمام مقیاس های مجسمه یونانی و رومی ساخته شده است و مسائل مربوط به بازتولید و نمایش را مورد بررسی قرار می دهد و هدف از بازنویسی مفاهیم کلاسیک از جلد و از زمان رنسانس و بعدا نمایشگاه است. و......


لینک کمکی